Alan parasta koulutusta

Tutustu talous- ja palkkahallintoalan laajimpaan – ja parhaimpaan – koulutustarjontaan.

Taloushallintoliiton ja Netvisorin koulutusyhteistyö jatkuu – ainutlaatuinen koulutus yhdistää substanssin ja ohjelmiston
Netvisorin ja Taloushallintoliiton Kirjanpitäjästä palkkaosaajaksi -koulutus yhdistää substanssiosaamisen ja ohjelmisto-osaamisen tavalla, jota ei ole aiemmin markkinoilla nähty. Koulutus on suunniteltu Netvisorin tilitoimistojen kirjanpitäjille, erityisesti heille keillä ei ole aiempaa kokemusta palkkanlaskennasta.
Tili- ja veropäivät 2025
Tili- ja veropäivät sekä Palkka- ja henkilöstöhallinnon päivät keräsivät yli 1 000 henkeä Finlandia-talolle
Alan päätapahtuma Tili- ja veropäivät pidettiin viiden vuoden tauon jälkeen taas Finlandia-talolla. Perinteisesti joulukuussa pidetyt Palkka- ja henkilöstöhallinnon päivät siirrettiin nyt osaksi tapahtumaa. Suurtapahtuman yhteydessä jaettiin myös todistukset uusille KLT- ja PHT-asiantuntijoille sekä juhlittiin 45-vuotiasta Tilisanomat-lehteä.